flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відповідно до підпункту 3.4.1 Засад використання автоматизованої системи документообігу Господарського суду Кіровоградської області у новій редакції затвердженій рішенням зборів суддів Господарського суду Кіровоградської області від 08.05.2018 No 20 на розгляді справ про банкрутство спеціалізуються судді Бестаченко О.Л.,Коваленко Н.М. та Колодій С.Б.

До вказаної спеціалізації віднести наступні категорії справ:

На розгляді справ у спорах, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності, справ у спорах, які виникають з корпоративних відносин спеціалізуються судді Бестаченко О.Л., Коваленко Н.М., Поліщук Г.Б. та Колодій С.Б.

До вказаної спеціалізації віднести наступні категорії справ:

Справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, з них:

Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин, з них:

Справи у спорах між юридичною особою та її посадовою особою про відшкодування збитків, завданих юридичній особі діями (бездіяльністю) такої посадової особи

Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі.

3.4.2. Всі інші категорії судових справ розподіляються в автоматичному режимі між усіма  суддями,  у  тому  числі  судді  Поліщук  Г.Б.,  крім  суддів  Бестаченко  О.Л., Коваленко Н.М. та Колодій С.Б. у порядку, визначеному Положенням про автоматизовану систему документообігу суду.