вих. №____ дата__________
Господарський суд Кіровоградської області
м. Кропивницький, вул. В'ячеслава Чорновола, 29/32,
25006
Кредитор:_________________________________
(ім'я або найменування кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта)
Боржник:_________________________________
(найменування боржника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи)
Заява про відкриття провадження у справі про банкрутство
___________________________________________________________________________
(виклад обставин, що є підставою для звернення до суду)
Керуючись ст. 2, 28, 34, п. 2-1 Розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 4, 12 Господарського процесуального кодексу України,
ПРОШУ:
- Прийняти заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство.
- Відкрити провадження у справі про банкрутство ____ (повне найменування підприємства).
- Призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого _____ (ПІБ, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №___ від _____ (адреса:________).
Додатки (до заяви кредитора):
- докази сплати судового збору, крім випадків, коли згідно із законом він не підлягає сплаті;
- довіреність чи інший документ, що засвідчує повноваження представника, якщо заяву підписано представником;
- докази авансування винагороди арбітражному керуючому трьох розмірів мінімальної заробітної плати за три місяці виконання повноважень;
- докази надсилання боржнику копії заяви і доданих до неї документів;
- заява арбітражного керуючого про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства;
- до заяви кредитора – контролюючого органу, уповноваженого відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, іншого органу, який відповідно до закону здійснює контроль за справлянням інших обов’язкових платежів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, додаються докази вжиття заходів щодо стягнення (погашення) податкового боргу або іншої заборгованості у встановленому законодавством порядку.
Посада (підпис) ПІБ
Додаткова інформація
- Заява кредитора повинна містити відомості про розмір вимог кредитора до боржника із зазначенням окремо розміру неустойки (штрафу, пені), яка підлягає сплаті.
- Заява кредитора може ґрунтуватися на об'єднаній заборгованості боржника за сукупністю його різних зобов'язань перед цим кредитором.
- Кредитори мають право об'єднати свої вимоги до боржника і звернутися до суду з однією спільною заявою. Така заява підписується всіма кредиторами, які об'єднали свої вимоги до боржника.