Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

День відкритих дверей у Господарському суді Кіровоградської області

26 грудня 2017, 18:14

22 грудня 2017 року Господарським судом Кіровоградської області проведено День відкритих дверей.

Даний захід організовано з метою побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством, підвищення загального рівня правової культури та набуття знань у сфері господарського судочинства.

Цього разу до господарського суду завітали учні Комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Відкрила даний захід керівник апарату суду Ніколаєнко Тетяна Юріївна, ознайомивши присутніх із програмою його проведення.

Далі з молоддю поспілкувалась суддя-спікер Поліщук Ганна Борисівна, яка розповіла про судову реформу, новели у процесуальному законодавстві та відповіла на питання, які цікавили ліцеїстів.

Учасники зазначеного заходу були присутні у відкритому судовому засіданні, під час якого розглядалась справа про банкрутство, під головуванням судді Бестаченко Олени Леонідівни.

Керівник апарату суду провела екскурсію господарським судом, у ході якої учні ознайомились з посадовими обов’язками працівників загального відділу (канцелярії), архіву, помічників суддів, секретарів судового засідання та дізнались багато нового щодо реєстрації і руху документів, порядку здійснення автоматизованого розподілу справ та правил їх архівного зберігання.