flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вітаємо з ювілеєм!

29 серпня 2018, 16:08

Сьогодні, 29 серпня відзначає 75-річний ювілей колишній інспектор загального відділу (канцелярії) Іліаді Віра Дмитрівна, яка майже 30 років пропрацювала у господарському суді, а нині перебуває на заслуженому відпочинку.

З цієї приємної нагоди колектив суду зібрався щоб привітати іменинницю.

У теплій, дружній атмосфері судді та працівники апарату суду висловили свої поздоровлення і побажання ювілярці та пригадали чимало приємних моментів зі спільних робочих буднів. Адже усі пам`ятають Віру Дмитрівну не лише як сумлінного, відповідального, дисциплінованого працівника, а й завжди готову прийти на поміч, доброзичливу та життєрадісну людину.

Далі, в ході святкових зборів, з нагоди відзначення ювілею, багаторічної сумлінної праці, за особистий внесок у розвиток системи господарських судів України та високий професіоналізм, Іліаді В.Д. нагороджено Почесною грамотою Територіального управління Державної судової адміністрації у Кіровоградській області.

Вітаємо Вас ще раз, шановна Віро Дмитрівно, та бажаємо найголовніше – міцного здоров`я, а також добра, душевного спокою, родинного затишку й усього найкращого.

Нехай кожен день приносить Вам лише радість а рідні завжди оточують теплом, турботою і любов`ю!